Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat csináljak...

Milyen gyakorlatokat csináljak így?

Figyelt kérdés

Van rajtam ~20 kiló felesleg, vagyis több de nem szeretnék teljesen lefogyni. A legnagyobb súlyom amit mértem talán 92 kiló volt. Most 80-81 vagyok, szeptember óta fogytam 6-8 kilót. Ezt úgy, hogy sokat dolgozom és keveset eszem. Nem szándékosan, csak napközben nincs időm rendes étkezésre ha dolgozom. Jó 2 hónapja tartom a súlyom, nem megy lejjebb. Nem látszik még a bőrömön de attól tartok, hogy ha lejjebb megy akkor löttyedt leszek és azt nem szeretném. Azt akarom, hogy a bőröm is tudjon hozzá igazodni. Viszont olyan gyakorlatokat nem akarok végezni amik nagyon dobogtatják a szívet mert szívritmuszavarom van, nem szeretném előhozni.


Van valami tanácsa valakinek, hogy mit csináljak és kb mennyit?

Nem tudom, hogy felülés vagy guggolás mennyire csinálna nekem formát.

20 éves vagyok.



2017. máj. 3. 22:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!