Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Görkorcsolyázás miket tanuljak...

Görkorcsolyázás miket tanuljak meg? Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom akkor egy 5-6 éve tuti korizok.! Eddig egy rosszaabb minőségű korim volt.! Nagyon fájt benne a lábam és rájöttem mert egy kicsit gagyi volt.! Karácsonyra kaptam egy fila fitnesz korit azóta le se lehet vakarni a lábamról.! Lassan 4 hónapja komolyabban elkeztem korizni. Megtanultam fékezni, forduli kis körben, tudok hátra fele menni, ugrani, tudok egy lapon is menni(marmint hogy elindulok és felemelem a lábam) jelenleg a koszorút gyakorolom az is nagyjából meg van de még gyakorlásra szorul.! Valami oldal vagy valami videó vagy akár videós vagy bármit nem tudtok??! Ahol le vannak ezek írva hogy hogy kellene megtanulni?! Találtam egy pár videót amiben a fent felsoroltakat mutatták be.!

Vagy valami tipp vagy bármit hogy tanulhatnak többet? Vagy nekem azis elég lenne, hogy az adott elem nevét vagy nem tudom.! De nagyon érdekel ez az egész korizás meg van is kedvem hozzá meg minden.! Találtam itt a "városba" is egy jó helyet t ahol jó az út.!

Gondoltam arra, hogy megkérdezek olyanokat akik tudnak korizni ők mennyire tudnak de sajnos ebben a városban ahol lakok nagyon kevesen tudnak korizni.!

Köszönöm a válaszokat.! 😃



#Görkorcsolyázáy
2017. máj. 6. 00:17
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Most hírtelen ezeket találtam, remélem vannak köztük olyanok amik érdekelnek :)

2017. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!