Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy adjak le pár kg?

Hogy adjak le pár kg?

Figyelt kérdés

14 L vagyok, mivel még ez a "diéta" nem menne, sulis menza stb miatt így azt még nem tudom csinálni. Mostanában megjelent rajtam a hirtelen hízásos hegek.. Így a vizsgák után el fogok kezdeni sportolni, de nem tudom mit.

Mivel faluban lakok így edzőteremre nincs lehetőség, de van egy kis park ahol elég sok mindent eltudok végezni (maszoka szerűség).

Miket ajánlanátok nekem, ha bármire szükségetek van kérdezzetek légyszi, mert nagyon nem tudom mik kellenek ehhez!

Köszi előre



2017. máj. 12. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, heti 3-4 alkalommal fél órás kardió tevékenységet ajánlok! (Futás, bicikli(intervall), úszás, stb.)
2017. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nyáron erősítek rajta de most a suli miatt max heti 2 alkalmat tudok bevállani. Az jó ha 2x kardió és egy alkalom edzés (has, comb lenne a fő)?
2017. máj. 12. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
2017. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a hasizomra edzést. A comb, vádli és fenékre pedig tökéletes a legtöbb "kardiós" mozgásforma, ami a szárazföldön történik. Futás és a bicikli tökéletes a célra. Ha eddig egyáltalán nem csináltad őket akkor már heti 2 alkalom is (1-1 óra) eredményre vezethet. bár a heti 4 ideálisabb lenne.

Az, hogy hasra edzel nem fogja eltüntetni a zsírt deréktájról. Pusztán megerősíti a zsír alatt lévő izomzatot, de attól az még ugyanolyan fedett marad.

A diétáról pedig. Száműzd a cukros löttyöket és az nasikat, legyen az akár sós akár édes. Illetve, mellőzd a koplalást és lefekvés előtt kb 2-3 órával egyél utoljára. Ha éjjel 4kor fekszel le akkor is, ha este 8-kor akkor is. Ez a másik tévhit, hogy x idő után már nem eszünk. Ez szép és hangzatos duma, csakhogy erről a szervezetednek senki nem szólt. Az csak annyit lát belőle, hogy valamiért olykor olykor nem kap táplálékot hosszú órákon keresztül, ami vészreakciót indít, tehát raktározni fog, mert hát ki tudja mikor jön a következő táplálék...

Szóval nasi és cukros üdítők kuka, rendszeres étkezés és heti 4*1 óra bicaj/futás Ezzel két hónap alatt óriási változáson fogsz átmenni. A kövi tanévre pedig rád sem fognak már ismerni.

2017. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!