Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen mindennapos alapozó...

16 évesen mindennapos alapozó használata? Illetve szemceruza alapozó nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval már úgy 15, 14 éves korom óta próbálkozom a sminkeléssel, akkor még alapozó nélkül,csak szemceruzát használtam. Mostanság kezdtem el alapozót használni és szerintem egész jó, mert szebb lesz tőle a bőröm , viszont hosszú távon mindennap (suliidőszakra) használnám az nem lenne tulzás? A másik kérdés pedig, hogy a szemceruzát sokszor találtam igénytelennek, tust viszont nem merek használni, mert azt még tulzásnak találom.

Az is a problémám, hogy a barátaim is kevés sminket használnak és megvannak nélküle, én meg olyan rosszul érzem magam, hogy nekem meg "szükségem van rá". Ez hülyeség szerintetek?



2017. máj. 21. 00:49
 1/5 anonim válasza:
Nem hülyeség. Én is 16 éves vagyok és tavaly óta használok minden nap alapozót. Fontos, hogy minden este rendesen mosd le. Az én barátaim között a sminkelés teljesen megoszlik, van aki sminkel, van aki nem. Emiatt ne érezd magad rosszul:)
2017. máj. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak korrektort használok a bőrhibákra és elégedett vagyok vele. Te is választhatod ezt, ha soknak érzed az alapozót.

Van, amikor sima szemhéjpúderrel vagy arcpúderrel fedem el a "hibákat" (pattanás, kipirosodott foltok, kékesebb részek a szem körül, stb.).

(De az arcpúder is jó választás lehet teljes arcra.)

2017. máj. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Csinálhatod, nem gond, de ez miért sportkérdés? Rossz kategória.
2017. máj. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm :)

Hát valószínűleg már este volt és nem voltam már teljesen éber :D

2017. máj. 22. 20:56
 5/5 anonim válasza:
Mindennapra sok, nem tud lélegezni alatta a bőröd.
2017. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!