Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 174 Centi vagyok,90 kiló...

174 Centi vagyok,90 kiló vagyok 14 évesen. Tudom hogy gáz. A nyárra leszerelték legalább 10-12 kilót dobni magamról. Miket kerüljek? Többi lent

Figyelt kérdés
Van itthon szobabicikli, sújzó egyebek. Zöldséget meg gyümölcsöt kell egyek meg még miket? Meg amúgy tippek? Hogy merjen a hasam? Centibe vagy mérleggel mérjem? Az ilyen dolgokat leírjátok nekem? Meghogy a duzzadt mellbimbomat hogy tavolithatom el?

2017. máj. 22. 21:20
 1/8 anonim válasza:
56%
Lány vagy vagy fiú?
2017. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nyárra? Mármint 8 nap alatt?
2017. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne a gyümölcsökre, zöldségekre kell figyelni. Hanem 3 óránként egy adagnyi kaját kellene enned. Lehetőleg legkevesebb kalória legyen. én pl rizst, csirkemellet, egy kis zöldségget eszek..
2017. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként a futás nagyon jó! Sokszor sprintelj.

Jah és nem árt sok vizet innod.

2017. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Lehet elírtam a kérdésben. Nyár végére.
2017. máj. 22. 21:42
 6/8 anonim válasza:
Akkor használd a súlyzót és az egyéb dolgokat. Fuss!az fofontos. Fekvőtámasz stb. Ezeregy ilyen videó van fennt youtubeon sőt van Google play-en is.
2017. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Evésnél az számít, hogy egészséges, megfelelő legyen, normális kalóriadeficittel. Nincs kőbe vésve, hogy mit egyél, de eléggé egyéni, én pl. kerülöm a gyümölcsöt és a zöldséget, amennyire tudom :D Ami még mindig bőséges mennyiséget jelent, ha nem vagyok épp nagyon jó :P De ha fogyni akarok, inkább a fehérje és a zsír megy. De ez én vagyok, van, aki sok banánnal fogy (meg egy csomó még hasznosabb étellel, persze).

Azért a jóféle fehérjeforrások zöldséggel jó kiindulópontot adnak, plusz valami szimpatikus valami, hogy kalória is elég legyen (hogy ez rizs vagy zsír vagy extrém sok zöldség és gyümölcs... ez egyéni).

2017. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. És hogy nem gunyoltok ki.

Osszeállitok étrendet majd.

2017. máj. 24. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!