Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 24h Le Mans fanatikusok,...

24h Le Mans fanatikusok, hogyan nézitek meg az elejétől a végéig a versenyt?

Figyelt kérdés

Van valami bevett szokásotok: nyilván időnként pihentetni kell a szemeket, wc-re menni. Kaja, kávé, energiaital előre megtervezve, meghatározott időközönként? Esetleg más apróbb dolgot is végeztek verseny követése közben? És csak néha-néha megnézitek a verseny állásat?


A 2015-ös verseny legjavát figyelemmel követtem, hajnaltájt, már csak félálomban hallgattam a kommentátort, de abból a versenyből láttam a legtöbbet.


A tavalyi versenynél éjjel 2-3 körül muszály volt elmennem aludni, látni akartam másnap az F1 versenyt. Habár nagyábból sablon verseny volt, azt inkább nem hagyom ki.


Köszi a válaszokat!


2017. jún. 3. 14:00
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Igazából én úgy szoktam, hogy étel, ital előre bekészítve, WC-re azért elmegyek. TV-n nézem a közvetítést és a házban található többi készüléken (telefon, laptop) pedig a belső kamerás élő közvetítést (a WEC applikációban ingyen lehet nézni a legtöbb autó belső kamerás felvételét)

Aztán alszom pár órát és amikor felkelek, folytatom 🙂

ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!