Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki egy csapat...

Mitől lesz valaki egy csapat fanja?

Figyelt kérdés
Például milyen információkat kell tudnom ahhoz hogy eltudjam hitetni például hogy FTC vagy Barca (stb) fan vagyok? Játékosok nevein kívül.
2017. jún. 5. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszik neki a csapat, lelkesedik értük, azért szurkol, hogy mindenkit megelőzzenek.
2017. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
miért akarod elhitetni bárkivel is, hogy te egy csapat fanja vagy? mert menő? ugyanmár. töltsd mással az idődet, mint valami csapat játékosainak a bemagolásával. Én se tudom mi alapján szurkol valaki a Barcának magyarországon..meg a forma1ben bárkinek...de nem is érdekel. Te talán így szeretnél barátokat találni, hogy a fociról beszélgetsz velük, amihez nem is értesz? Elég magányos lehetsz
2017. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!