Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen legyen az első gördeszk...

Milyen legyen az első gördeszkám? Ti milyet ajánlotok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a gördeszkázást, de nem tudom, milyen lenne a megfelelő számomra. 16 éves lány vagyok, és még sosem álltam deszkára. A maximum teherbírás az olyan 80 kg-nak kellene lennie a biztonság kedvéért, és 40-es a lábam, ha ez az adat szükséges.

2017. jún. 14. 21:30
 1/3 anonim válasza:
Én az Oxelo Yambát ajánlom. 12.000 Ft a Decathlonban. Nekem is az van. Jól néz ki,meglepően gyors,és könnyű irányítani. Rendes deszkát elsőre nem ajánlok,'ert úgy felborultam vele többször is,mint a szél. Ráadásul nehezebben,lassabban gurul,többet kell hajtani,az inkább trükközésre jó. Remélem tudtam segíteni. Ha van kérdésed nyugodtan írj. :D
2017. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jahhhh és az lemaradt,hogy 2 féle méret van. Nekem 39-es a lábam,és a kicsin bőven elfér. A nagyobb méretet nehezebb irányítani. #1 voltam
2017. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fannta01 ***** válasza:

Én személy szerint nem igazán ajánlanám a pennyboardot. Szerintem kicsi, műanyag, behajlik, trükköket nehéz vele megcsinálni meg tanulni rajta. Nekem rendes "hagyományos" street deszkám van, elég sok ideje deszkázom és nem tudom elképzelni hogy hogy tud valaki pennyboarddal menni. A sima deszka elég rugalmas, nem törik el könnyen és trükközni is lehet vele! Sok sikert.

16/L

2017. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!