Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Nike Roshe Run Hyperfuse...

A Nike Roshe Run Hyperfuse kb.2 éves cipőm orra nagyjából egy hónapos használat után kilyukadt. Képet a hozzászólásban tudtok nézni. Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy interneten rendelhető-e ebből a hálós szövetből?

Figyelt kérdés
nike roshe run
2017. jún. 15. 17:47
 1/4 A kérdező kommentje:
kephost(pont)com/image/0q5F
2017. jún. 15. 17:50
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónap hordás után ilyen komoly hibával ha cserére nem is,de javításra vissza kell vegyék ha megvan a blokk.
2017. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy interneten rendeltem... és mikor látszódott rajta,hogy kezd kilyukadni az eleje akkor írtam e-mailt+fel is hívtam azt akitől rendeltem aki azt mondta,hogy rossz számot hívtam,hol ott régen elmentettem a számát rendelésnél,hogy ne keveredjen el
2017. jún. 19. 06:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezután lerakta majd a további hívásaimat nem fogadta... (pedig volt 1vagy2év garancia a cipőre)
2017. jún. 19. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!