Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó box...

Tudnátok mondani jó box edzőtermet Budán?

Figyelt kérdés
Voltam már a Hegyvidék Harcosai Akadémián, ami tökéletes volt, azt leszámítva, hogy pici volt a terem és sokan voltunk. Hasonló helyet keresek csak kicsit nagyobb térrel. Thai box is érdekel, sőt az még jobb lenne. Csoportos edzést keresek, mert személyi edzést nem tudok rendszeresen kifizetni.

2017. jún. 17. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálatos módon konkrét kerületeket nem adtál meg, így nem tudom, hogy mégis milyen környéken ajánljak számodra boxklubot, de ha neked csak annyi a referenciád, hogy Buda, akkor mindenképpen őket javaslom. Sok itteni tanonc járt már az én egyesületemnél vendégedzés keretében és mi is tréningeztünk már nálunk az elmúlt évek során és azt tapasztaltam, hogy edzőik, különösen Baranyai Krisztián kiváló küzdelmi értékek mentén képzi ki a klub tagjait:


[link]


Thai box egyesületeket nem igazán merek ajánlani, ugyanis én csak az ökölvívó klubok terén vagyok tájékozott, de egész biztosan ír majd egy thai boxer felhasználó is kommentet.


#CHRILLEX

2017. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helló! Nekem egyik ismerősöm a Twins Gymbe járt, csak jót mondott róla!:)
2017. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a Twins Gym tényleg jól néz ki és nincs is olyan messze a Széll Kálmántól :)
2017. jún. 22. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!