Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnek justin bieber...

Hogyan lehetnek justin bieber tancosa?

Figyelt kérdés
hulyeseget nem kerek.koszi

2017. jún. 19. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelöld be facen és beszéld meg vele.



Vicces hogy hülye kérdésre értelmes választ várnak emberek.


Amúgy nem tudom hány éves vagy meg hogy milyen eredményeket értél el tánc téren, de nehogy azt hidd hogy rajtad kívül nem jelentkezik 5 millió másik ember is. Aztán meg úgyse az átlagos(an szép) Bivalybasznád-i Jolánkát fogják beválasztani, mert általánosiskola 4. osztályában 3. helyezett lett egy néptánc versenyen.

2017. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak akkor ha vannak kapcsolataid, valaki be tud ajánlani
2017. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én az egyik videoklipjében szeretném a barátnöjét alakítani *-* ( meg a valóságban is de az már tul szep lenn szoval...😂💔) amúgy ha JÓL táncolsz - és a jó alatt nem azt értem hogy, mint ahogy előttem írták nyertél egy, két versenyt - hanem valamilyen szinten "profi" vagy és ez tényleg minden szívedvágya tölts fel youtube-ra vidit amin táncolsz. Justinnak ugyanis van olyan táncosa nem is egy akit a youtube-on talált. Persze ehhez az kell hogy észrevegye a videód és tetszedjen neki. Szóval nem árt egy nagy adag szerencse sem hozzá....de sok sikert! :)
2017. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!