Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Streetworkout pálya használók...

Streetworkout pálya használók titeket nem zavarnak a gyerekek?

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit, hogy imádom a gyerekeket, tényleg.

De amikor végre elmennék edzeni termen kívül, hiszen erre vannak ezek a pályák, akkor mindig fullon van a "gépeken" rudakon csimpaszkodó, kiabàló gyerekekkel, mert a szülők engedik játszótérnek használni, a szerencsétlen meg aki rendeltetésszerűen használná egyszerűen nem fér hozzá.

Nálunk a pályát egy kb 30 m2-es területre sikerült letenni egy hatalmas játszótér mellé amin óriási hajó tele csúszdákkal tőbb homokozó 10 féle hinta minden féle pörgő forgó játék egy normál nagy modern játszótér ami full üres mert az összes gyerek a talpalatnyi edzőpályán lóg.

Most nyaralni vagyunk itt közelstáv egy ici pici ilyen pálya van alig van rajta valami, (játszótér itt is millió és egy) és egyszerűen nem férni oda a gyerekektől. Arról már nem is beszélve, hogy ordítva jönnek oda hogy ők is erre akarnak a szülő meg kérlelve néz rád hogy ugyan szakadjál már le róla mert a gyerek is akarna menni!

Könyörgöm, hát nem lehetne, hogy a szülők a gyerekeknek kitalált helyre vigyék a porontyaikat? Ők se néznék jó szemmel ha a 25 éves bandba befoglalná az összes hintát a gyerekek elől.

Én megértem hogy a kicsi szeretné és valószínű én is oda fogom engedni az enyémet, de csak ha azzal nem akadályozom másik 5 ember edzését.



2017. jún. 22. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az erzest, de hat annnak oruljunk, hogy ez nem korhoz kotott dolog, ovodasoktol az apukakig mindenki megtornaztatja magat, ha kimegy a jatszoterre, nem csak a krokodilon lovagol. Ez a problema amit mondasz, altalaban akkor van, amikor a csaladoknak szabadideje van kimenni a terre, hogy kicsit kimozduljanak otthonrol, ilyenkor arrébb kell taszajtani egy kicsit a gyermeket...de nem bantoan..amugy azt vettem eszre a kislanyok szeretnek kozosseget vallalni velunk. Nagyon aranyosak csak amikor 4jere mutatja, hogy kell deneverbe logni, az mar igen. :D Amugy a nyari csucsidokon kivul, ha jol gondolom, ures a jatszoter javareszt, de lehet, hogy tevedek.
2017. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

190 magas vagyok, sportos testalkat, tar kopasz, a hátamon egy turul madár széttárt szárnyakkal (sokan félreértik és mindenféle önkényuralmi dolgokat látnak bele) az egyik karomon a rege a csodaszarvasrólból a csodaszarvas és az utána lovagló magyarok, a másik karomon egy magyar címer matyó mintával körbevonva,

Edzeni általában acélbetétes bakancsban megyek és csak ott cserélem ki, wiszek magammal 20 és 40kg os súlymellényeket amiktől az alap fekete ruházatomban már nem egyszer jöttek rendőrbácsik igazoltatni, mert álítólag olyan, mintha egyenruhában lennék... az acélbetétesben fehér cipőfűző van természetesen...

Lényeg a lényeg, mikor megjelenek edzeni, a szülők 90%-a fogja a gyereket és hirtelen valami nagyon sietős dolga akad...

De ha asaját gyereket viszem játszótérre akkor is az övé általában az egész játszó :D

Én imádom ezt kihasználni... pedig ha tudnák, milyen gyáva vagyok :D

2017. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez van sajnos... Sok szülő képtelen megnevelni a kedves gyermekét! Ez egy street workout pályán is tapasztalható. Nem összekeverendő a játszótérrel. A felnőtt sem mászik bele a homokozóba, vagy egyéb helyre jóesetben
2017. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
mert mikor a 90 éves öregnéni ráül és fél óra után feláll az jobb :'D?
2017. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is. Anyucik és apucik közt is van nagy ... olyan. Szeretném használni, gyereke miatt nem lehet, megállok, nézek a szülőkre, valaki kapcsol, valaki nem. Sajnos nálunk szülői felügyelet mellett használhatják a gyerekek is. Helyi sportegyesület sporttelepén van a pélya. Most alakult meg a szabaidősport szakosztály, ami pont e pálya köré szerveződik. Ha bekerülök oda, ezt szóvá is teszem.

Mellesleg én sem vagyok gyerek gyűlölő.

2017. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azért örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a gondolattal, már kezdtem félni, hogy csak engem zavar.

Egyébként a nyári csúcsidő az, amit javarészt én is kihasználnék, pont amikor a gyerekek is szabadok. Őket sem délben rakja ki a szülő a tűző napon a játszótérre, ahogy én sem akkor mennék le, így nagyon is egybeesik a dolog. Télen pedig már én is inkább beljebb húzódok, de akár mennyire is átmeneti az időszak, egyetlen edzésnél is zavaró ha azt komolyan veszi az ember, hát még három hónapon keresztül :)

2017. jún. 26. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem rohadtul idegesítenek. Akkor is odaviszik az ősanyák a porontyaikat a tornapályára, amikor a kikúrt játszótér ott van a járda túlsó oldalán. Esős időben a cipőjükkel összesározzák a szereket, amiket mások kézzel fognának meg, mert mászókáznak rajta. Egyik srác múltkor a korláton kézenállás után leugrott és majdnem ráesett egy arra rohanó kölökre. Ha egy-kettő ivadék ott lábatlankodik, az még nem olyan vészes, de amikor ott nyüzsögnek, akkor egyszerűen nem lehet kikerülni őket vagy vigyázni rájuk a szüleik helyett is.
2017. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kulonben nem is lehetne 16 ev alatt hasznalni,ki is van irva mindenhova.A gond a béna játszóterekkel is lehet,amikor mi voltunk gyerekek,nagyon komoly maszokak voltak,es ezek ma is lekotnek a hiperaktiv gyerekeket,nem az sw palyan lognanak.
2017. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!