Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek koreográfus, ha csak...

Lehetek koreográfus, ha csak otthon hobbiból táncolok?

Figyelt kérdés
K-pop táncokat szoktam otthon megtanulni, átalakítani. Imádok táncolni, de nem járok, mert nem találom az én műfajom... Régen 5 évig aerobicoztam versenyszinten. Lehetek így koreográfus? Felnőtt koromban K-pop táncokat szeretnék kreálni, majd továbbadni a tánclépéseket további embereknek. Lehetséges?:)
2017. jún. 25. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

nem jársz az adott csoportba edzeni,nem tartasz az adott csoportnak edzéseket,így kimarad egy igen fontos társaság dinamikai lépcsőfok.

tartozz az adott csoportba,ismerd meg benne az embereket és ha te vagy már közülük az egyik elismerten legjobb akkor tanítsd őket.

neked meg nincsen kapcsolatod velük semmilyen szinten.

miért is hallgatnának akkor rád?

honnan és kitől kapnál felkérést munkára,ha nincsenek kapcsolataid és nem ismer senki?

2017. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A koreográfus rengeteg táncot ismer mélységekben, nem csak azt amivel közvetlenül dolgozik.
2017. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!