Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék táncolni, de nem...

Szeretnék táncolni, de nem lehet. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék balettezni,de nem vagyok vékony alkatú(enyhén szólva) és x lábam van. Ráadásul ha el is mennék mondjuk egy táncórára ott bénáznék a sok profi közt,akik már 4-5 éves koruk óta azt csinálják. Pedig imádom nézni a balerinákat...tud valaki valamit hogyan ne sírjam magam álomba emiatt?

14L



2017. jún. 25. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget egy helyi balettoktatótól. Amugy valószínűleg nem a veled egykorúak csoportjába tennének hanem a kezdőkébe, onnan macimum korban lógnál ki. Ha megengedhetitek magatoknak keress egy magántanárt és próbálj felzárkózni a többiekhez. Soha sem késő elkezdeni, de szerintem olyan jó már nem lehetsz mint a többiek, mivel ezt tényleg kis korban kezdik. De lehet hogy tehetséges vagy és még túl is szárnyalod őket. Kitudja. Próbáld ki. Ha csak izgulsz rajta egyszer csak azt fogod észrevenni hogy már 15 már 16 éves vagy és milyen jó lett volna ha elkezded 14 évesen.
2017. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak felnőtt kezdő órák is, sőt olyan iskola/oktatók is akik kifejezetten felnőtt oktatással foglalkoznak.

Ha pesti vagy esetleg itt el tudnád kezdeni:

[link]

A 'nem vagyok vékony' részre azt tudom mondani, hogy hobbi szinten egyáltalán nem számít. Én pl. egy félprofi társulatban táncolok, a Táncművészetire járok haladó balett órákra, pedig nem vagyok balerina alkat (62 kg és 168 cm). Szóval így is el lehet jutni egy magasabb szintre is.

2017. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 te tudsz olvasni? Miért akarsz egy 14 évest felnőtt órára küldeni?


Kérdező. Első körben fogyj le! Bár a tánc is fogyaszt ha kellő intenzitással csinálod.

Az x láb alatt mit takar? Hogy tényleg x lábad van, vagy hogy két ballábas vagy? Az első nem biztos hogy befolyásoló tényező, de ha nem vagy annyira tehetséges, akkor max lassabban fejlődsz.

2017. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti hogy tényleg x lábam van :(
2017. jún. 27. 14:27
 5/6 anonim válasza:
én is így vagyok az x láb a duciság mind játszik illetve van egy egészen nagy térd problémám de nem akadályoz meg engem abban hogy balettozni kezdjek ősztől már megyek is sokat nyújtok és imádom csinálni sok sikert :)
2017. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
miért ne táncolhatnál hány kiló vagy?
2017. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!