Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » X-poletól vagy Lupit poletól...

X-poletól vagy Lupit poletól érdemes pole staget venni? Esetleg valakinek vannak tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Semmiképp sem az ár a lényeg (az ár-érték arány azért számít ;) ). Néztem már az x pole-tól és a lupit pole-tól is, és nekem az x pole szimpatikusabb (linkelem), de nem tudom meg a leírásból, melyik a biztonságosabb. (Az x pole-nak nem látom, hogy lennének kihúzható, egyensúlyozást segítő lábai)


[link] Ez az x pole


[link] Ez pedig a lupit


Szerintetek melyik jobb? :)



2017. jún. 26. 14:47
 1/2 pörölycápa ***** válasza:
Én az x-stage-et ismerem, lupit pole-t még nem használtam, de szerintem egyikkel sem jársz rosszul, nagyon hasonlónak tűnnek. Én angliában lakok és itt az x-pole az elterjedtebb. Igen, annak is vannak kihúzható lábai, az is statikus és forgó egyben. Az x-polenál többféle borítás közül lehet választani, a Lupit az úgy látom csak rozsdamentes acélban van. Amilyen extrát látok a Lupit-nél az a Lupit Fast locking System™, amit elvileg az x-pole is már kifejlesztett, de még nem jár autómatikusan a rudakhoz (nem kell csavarozással vacakolni ha váltani akarsz a forgó és statikus között). Lupit pole-on még nem jártam, de a felépítése mindkettőnek hasonló és mindkettő egyformán megbízható márka, szóval biztonságilag szerintem minkettő ugyanolyan szinten van, egyikkel sem jársz rosszul. A stage pole-ok azért használat közben belengenek, az normális. Szinte minden mozdulatot ki lehet rajtuk vitelezni, mondjuk egy fonji-nál vangy főnix-nél érdemes a fémlábakat is kitenni (ellentétben az R-pole -lal, ami igencsak gyenge lábakon áll, viszont cserébe könnyen szállítható). Magyarországra a szállítási költségeket nem tudom, de ár alapján a lupit pole drágább, kérdés, hogy az a Fast locking System™ megér-e annyi többletkiadást, mert csak annyival tud többet, illetve jó-e a rozsdamentes acél.
2017. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! ❤
2017. szept. 28. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!