Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » (Airsoft) Ez a "szett" jó...

(Airsoft) Ez a "szett" jó kezdésnek? (LENT) Fele taiwangun, | fele | airsoftcentrum. | | TWG | | AC | |

Figyelt kérdés

TWG: CM521C

TWG: AK SERIES MID-CAP MAGAZINE 150BB'S - BLACK (CM)

(2db)

AC:LI-PO 1200MAH 7,4V 20/40C [8FIELDS]

AC: AKKUMLÁTOR TÖLTŐ 74,V/11,1V LIPO/LI-ION


Ez így kábé lenne 42.000FT + Szállítás kb. 3000ft = 45.000ft



2017. jún. 29. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemüveg és arcmaszk főleg ha cqbra akarsz menni. Meg jóféle BB vegyél 0,25 G&G vagy Specna Armsot. Szerintem érdemes több tárat venni a szükségesnél. Mert a fele úgyis selejt lesz... Amúgy rendben van a pakk.
2017. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd elfelejtettem. Gyorstöltő! Létfontosságú.

Karszalagokat találat jelzőt majd csinálsz magadnak.

2017. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm de viszont még csináltam egy-két "szettet" csak olcsóbbakat pl:


TWG: CM.520

TWG: Ugyan az a tár (2db)

és még valamilyen aksi és aksi töltő mert airsoftcentrumról szoktam a kommenteket nézegetni a fegyverekről de ilyen fegyver sajnos nincs ac-n ezért nem tudom, hogy milyen aksi kéne bele. Ha tud valaki ajánlani egy jót azt megköszönném.

2017. jún. 30. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz jó lesz.
2017. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
még néztem egy hasonló "szettet" egy cm.522-es fegyóval plussz aksi, tár stb... az még olcsóbb lenne.
2017. jún. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!