Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Xiaomi Miband 2 aktivitásmérő...

Xiaomi Miband 2 aktivitásmérő karkötő?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne olcsóbban kínából rendelni? Vagy inkább vegyek valami műszaki boltból?

Kb 5e ft különbség van közte.



2017. jún. 29. 23:45
 1/2 kkkevin11 válasza:
Én kb 1 hete vettem, nem kínából és megérte. Szerintem rendeld meg valamelyik üzletból. Én 8000ft-ért vettem
2017. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Közben rendeltem is, de már rájöttem, hogy semmire nem való a kínai :D

Az eredeti mennyire pontos? Nekem sajnos nagyon pontatlan volt ez a hamisitvany, telefonhoz kepest 2000 lepessel szamolta el, pedig a telefon nem is egesznap van nalam. Elegge elkedvetlenitett. Illetve azt szeretnem meg megkerdezni, hogy az eredeti mennyire gyakran vilagit? Mert ez nagyon gyakran vilagitott es rajottem, hogy nekem a vilagitos funkcio nagyon nem kellene, iskolaban nem nezik jo szemmel, ha oran ott vilagit a karomon, emiatt gondoltam arra is, hogy inkabb az eredeti regebbi verziojat veszem meg, csak az a gond, hogy pulzusmerore is szuksegem lett volna.

2017. júl. 20. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!