Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyasvalaki (mint pl...

HGYG11 kérdése:

Létezik olyasvalaki (mint pl egy egyéni edzőre gondolok) aki összeállít neked egy személyre szabott étrendet és megmondja, hogy mit kell csinálj, hogy elérd a célod?

Figyelt kérdés
Nah szóval, szeretném elérni azt, hogy kocka hasam legyen, de nem igazán tudom hogy ezt hogy kell teljesen kivitelezni(azért kérdeztem így mert pl,már több éven át edzek hasizomra, de megtudtam hogy én eddig csak felsőre edzettem, és egy szakember ha elmondaná a dolgokat stb. az szerintem hatásosabb lenne. A válaszokért köszi^^.

2017. júl. 5. 23:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Abszolut nem értek ezekhez, szóval ne kövezzetek meg ha tudatlan vagyok :)
2017. júl. 5. 23:36
 2/2 Cortez70 ***** válasza:
100%
Szinte minden edzőteremben van személyi edző aki segít neked pénzért. Amúgy olyan nincs, hogy csak a felső kockákra edzettél. Az egész hasizom dolgozik mindegyik hasgyakorlatnal. És az étrend a lényeges, mivel kevés testzsír kell ahhoz, hogy látszódjon is a hasizom. Egyébként meg teljes testre kellene edzeni nem csak hasra.
2017. júl. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!