Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jóga. Láttam egy videót,...

Jóga. Láttam egy videót, amelyben egy jógaoktató végzett ászanákat, az egyik póz nevére vagyok kíváncsi? Lentebb leírom, hogyan csinálta.

Figyelt kérdés

Lábakat térdnél enyhén rogyasztja, egyik tenyér a két talp között a földre simítva, törzzsel csavar másik irányba és másik kar kinyújtva, fej utánafordul. Utána a földön/padlón lévő kezet maga alatt felnyújtja a lábai között, az addig kinyújtott másik kart behajlítja, majd az egyik kézzel ráfog a másikra, lehetőleg a csuklóra.


Lehet, hogy nem pontosan írtam le, remélem, ráismertek.



2017. júl. 7. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ink rakd be a vidit és add meg az mp-t.
2017. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindjárt!


Csináltam egy képet, esetleg az elég lesz?


[link]

2017. júl. 7. 21:47
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, a videót csak regisztrációval tudnád megnézni, azt hiszem, de szerintem a képen is látható, hogy mire vagyok kíváncsi!


Arra a mozzanatra, amit a kép is ábrázol. Van ennek a póznák neve vagy ez nem ászana?

2017. júl. 7. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:

niralamba parsvakonasana

álló gerincsavarás

2017. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! (Jól gondolom, hogy a képen látható egy kezdőknek való verzió?)
2017. júl. 8. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!