Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék még magasabbra...

Tundercipello kérdése:

Hogyan tudnék még magasabbra és hosszabbra ugrani? Furcsa ugrás mód!

Figyelt kérdés

Tehát egy kicsit furcsa módon szoktam én tulajdonképpen ugratgatni. Lényeg az hogy olyan mint a lovaknak rakott akadályok! És hát most kezdtem felfedezni hogy mire vagyok képes és 1 hónap után kijelenthető hogy ez az akadály a rekordom: 220 centi széles 90 centi magas(ezek nem külön akadályok hanem egy akádály ami folyamatosan emelkedik és én 6 részből raktam össze)


Viszont én ezzel nem vagyok megelégedve mert a magasugrás rekordom 160(sajna csak egyszer ugrottam meg) ill. a távolugrás rekordom 320 centi. Hogyan tudnám még jobban felturbózni magam?? Ha az idő engedi minden nap "edzek". Hol csak gimnasztikázok 70 centiig hol ezt a rekordot próbálom döntögetni. Természetesen minőségi cipőben ugrok talpbetéttel és bokavédővel!

És ez egy másik kérdés ha nem baj: az 5 éves unokatesóm néha velem van amikor gimnasztikázok és már hetek óta csak akkor hagyja abba amikor 70 centire emelem tehát 65 centit ugrik! Ez szerintem tök jó tőle;szerintetek( ő 15 centi és 5 éves volt májusban)?

Köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 9. 15:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 12 éves vagyok és 157 centi magas
2017. júl. 9. 16:01
 2/2 A kérdező kommentje:

Illetve most veszem észre!😶 uncsitesóm nem 15 centi hanem 105!

Bocsi

2017. júl. 9. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!