Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten mikor érdemes...

Budapesten mikor érdemes futni, hogy ne legyen olyan rossz a levegő?

Figyelt kérdés

Most voltam futni (6 óra körül), és egyszerűen elviselhetetlen volt, mert a bal**sz várostervező illető úgy alakította ki, hogy a futóknak, szülőknek, játszótereknek fenntartott park körül közlekedési csomópont legyen. (Körforgalom jellegű közlekedés van a park körül, és a futóút is a park szélén van).

Szóval most gondolom jöttek haza munkából. (mert tömegközlekedést gondolom nem ismerik, és muszáj mindenkinek saját kocsi. A legjobb az amikor 1 ember ül egy terepjáróban a város közepén)


Pesten alapjáraton rosszabb a levegő és mozgás közben még többet lélegzünk. Így elég kellemetlen az, amikor autók között futsz kb.


Szóval gondoltam megspórolok magamnak pár bosszúságos futást, a magamtól való kitapasztalás helyett inkább megkérdezem tőletek, hogy mikor nincsenek autók/mikor jó a levegő.


Én most így rávágásból 9-10-re gondoltam, mert akkor már mindenki aki munkába menne az már munkában van, így jóval kisebb a forgalom.


Szintén gondoltam még a 8-9-re, mert ilyenkor már szinte mindenki hazajött a munkából. Bár ez annyira nem jó, mert ilyenkor kikapcsolódásképp sokan a parkba jönnek cigizni.


2017. júl. 13. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Időpontot nehéz mondani, inkább helyszínt. Kőbányán van egy hatalmas terület, jó levegővel. Sajnos címet, környéket nem tudok mondani, csak annyit hogy van 4-5 sportpálya, arrébb egy játszótér dombbal, az egész ligetszerű. Sajnos csak ennyit tudok mondani.
2017. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!