Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani olyan gbb-s...

Tudtok ajánlani olyan gbb-s airsoft pisztolyt/smg-t amit másodlagosként tudnék használni? Ja és annyi, hogy a WELL pisztolyok jók? Pl: G196, G194

Figyelt kérdés

#Airsoft #GAS BLOW BACK
2017. júl. 17. 03:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag nem olyan jók, de szerintem ha van egy kis barkácsolói vénád, akkor otthon meg tudsz rajta javítani bármit. Vagy ha olcsó kell, akkor ott az army, picit talán drágább, de még mindig jóval olcsóbb, mint kjw és társai.
2017. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, és esetleg még ez jó? KJW márkája van csak elég olcsó és félek, hogy gagyi.


link: [link]

2017. júl. 17. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért olcsó mert műanyag a test is meg a szán is, így mivel blowback, eltörhet a szán, bár azt nem tudom mennyi hasznalat után és hogy milyen gyakran, mindenesetre nagyobb eséllyel, mint a full fém. Szóval akkor már inkább army szerintem, azok full fémek. Nekem van egy army-m, két gond volt csak vele, egyik, hogy a pöcök, ami felnyomja a szánakasztót, az túl kicsi volt, így nem akadt hátra amikor kiürült a tár, úgyhogy azt kicseréltem egy kjw-re (kicsit kellett reszelni mert az meg nagy volt), a másik, hogy a nozzlenek a kis pöcke, ami a bb-t tolja a csőbe, az letört, de adtak hozzá pótot, szóval azt kicseréltem (amúgy sztem azért tört le, mert a tárajak túl laza volt, és szorosabbra csináltam, de úgy meg túl nehéz volt kitolni belőle a bb-t, szóval gondolom nem bírta a terhelést.

Meg van egy kjw-m is, annak annyi volt a hibája, hogy a külső cső és a szán nyílása között elöl nagy a hézag, és a külső cső így lefele lejt, emiatt aláhord a pisztoly. Ezt sima ragaszószalaggal orvosoltam :D

Jó, ha úgy nézzük, több gond volt az armyval, de a kjw több mint másfélszer drágább is volt. Szóval jó a kjw, csak nem tudom h a műanyag szán mennyire bírná a blowbacket. Úgyhogy ha műanyag szánast veszel, akkor a non blowback tovább bírja.

2017. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh köszi:) És még mit szólsz az STTI nbb green gázos mk23 socom pisztolyról? Úgy tudom, hogy marui klón de egy magyar videóban benne volt és megtetszett.
2017. júl. 18. 00:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Az állítólag elég jó. Plusz van hozzá hangtompìtó, ami elég faja :D nbb ugye azért is jó, mert nem kopik annyira, meg sokkal kevesebb gázt fogyaszt. Cserébe viszont kevésbé valósághű, de ami ennél fontosabb, hogy csak double action módban tudsz tüzelni, tehát a ravasz meghúzásával feszíted meg a kakast is (blowbacknél a hátrasikló szán húzza fel), tehát hosszabb a ravasz útja az elsütésig, és nagyobb erő is kell hozzá, emiatt pedig a pontosságra lehet több-kevesebb hatással.
2017. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Marci111111 válasza:
Az MK23 socom nem túl jó, egyik barátomnak van, hangtompítóval pontatlanabb, az illesztések elég rosszak, és nagyon nagy, úgyhogy kb 2 fajta pisztolytokba fér bele
2017. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!