Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért szeretitek Kimi Raikköne...

Miért szeretitek Kimi Raikkönent? Mi van vele mostanában?

Figyelt kérdés

Én nem értem Kimit mi tartja még a F1-ben (a nevén kívül). Ezzel a Ferrarival Vettel a VB pontversenyt vezeti, Kimi meg néha-néha ott találja magát a dobogón, ha éppen szerencséje van. Szerintem idén még egy autót nem előzött meg a pályán. Nem látom a motiváltságot a vezetésében. Elkocsikázik ő a top 10-ben valahol, mert gyors az időmérőn az a Ferrari, és csak nem egyszerű megelőzni a pályán se, de Kimi semmit nem tesz ehhez hozzá. Olyan mintha neki aztán tökre mindegy lenne, hol végez. Igazából ezt érzem rajta már évek óta, mióta visszajött a F1-be. Most duzzogott kicsit a második hely elvesztése miatt, de ha belegondolunk, egész verseny alatt nem csinált semmit, amivel annyira megérdemelte volna a második helyet. Ezzel szemben Bottas honnan jött fel...


Őszintén szólva azt sem értem, miért vannak még rajongói. Az egy dolog, hogy évek óta nem villant még egy szép előzést se, csak hébe-hóba, de még amikor sikerül neki valami is olyan, mint aki citromba harapott. Interjúkon egy érdekes, értelmes gondolatot nem lehet belőle kihúzni, a dobogóra is olyan arccal áll fel, mintha a bitófához készülne...


Az egész ember nekem olyan sótlan. XD Félreértés ne essék, régebben bírtam a megszólalásait, most is vannak viccesebb pillanatai ("excellent, excellent" :D), de hát nyilván nem ettől lesz valaki jó F1 pilóta. Jól állt neki anno ez a jégember imázs, de úgy érzem, mostanság nem igazán van mire fel ilyen büszkének lennie.


Szerintem jövőre kiszáll. Vagy ha nem, akkor a Ferrarinak kéne lépni, és egy erősebb pilótát ültetni Vettel mellé. Mondanám, hogy Alonsót, de az elég hülyén venné ki magát.



2017. júl. 17. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Népszerűségének az oka valószínűleg csak a mentalitása.

Maradni fog, amíg a Ferrari megtartja.

2017. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Attól, hogy valaki nem az élmezőnyben van már nem is lehet szeretni, kedvelni? Mindig csak a legjobb a jó, a többi felesleges.Nyilván ezért kedvelted régebben is, mert "mentő" volt. Most már nem, mehet a kukába.

Én úgy vagyok vele ha valakinek szurkolok, legyen az az utolsó, legalja, akkor is kitartók mellette. Szerencsére a legtöbb kimi drukker ilyen. Tök mindegy hol van. Lényeg hogy kimi legyen.

Attól meg hogy valaki nem beszél annyit lehet értelmes, csak nincs mit mondania. Sablonszoveget feleslegesnek érzi elmondani. A legtöbb kérdes meg pletyka, ami őt nagyon nem érdekli.

2017. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vettel szeretné, hogy Räikönnen maradjon a csapattársa. (Talán azért mert vele nem kell harcolnia, pláne úgy hallottam barátok is.)
2017. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alonso drukker vagyok, tudom én milyen kitartani a kedvenc mellett. :D
2017. júl. 29. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma jelentették be hogy jövőre is marad... Vicc komolyan. Én 100%-ben egyetértek a kérdezővel, én már 3 éve sem értettem mi a frászt keres az F1-ben, azóta pedig futamról futamra romlik a teljesítménye, olyan mint aki unalomból kocsikázik. Öreg is ő már az F1-be. A Ferrari bukni fogja miatta idén a konstruktőrit, és meg is fogják érdemelni. Semmi bajom Kimivel mint emberrel, sőt, valamint régen tényleg nagy pilóta vab, de annak már kb. 15 éve. Ideje lenne a fiataloknak is esélyt adni, ő már semmit nem tesz hozzá a sportághoz azon túl hogy pár rajongó miatta megy ki a futamokra vagy ül a tévé elé.
2017. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!