Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett? Rhabdo vagy...

Ez mi lehetett? Rhabdo vagy csak izomgyulladás?

Figyelt kérdés

Múlthéten az egyik crossfit edzesen sok GHD sit-up volt. Másnap arra ébredtem, hogy elviselhetetlenül fáj az egész törzsem. Aztán ahogy öltöztem volna át feltünt, hogy hatalmasra meg van duzzadva a hasam és kő kemény volt. Csak begörnyedve tudtam járni. ilyen fájdalmat még nem éreztem. a légzés is fájdalommal járt ahogyan húzódott a hasam. Orvoshoz nem mentem mert nem tudtam mit mondhatnék a dokinak. Egy hétig tartott ez kb. Már sokkal szebb de azért aggódok mi lehetett ez.

20L



2017. júl. 31. 16:36
 1/1 gyilkosmoli95 válasza:
Szia! Nem fogom tettetni mintha értenék hozzá, mert nem. De amiket leírtál nem a legjobb dolgok. De szerintem izomszalag szakadás vagy valami ilyesmi. Menj el orvoshoz, ártani nem fog. Felír egy fájdalom csillapítót és kész. De akkor is jobb ha látja egy hozzáértó.izomszalag szakadásom volt sokszor a "tünetek" ugyan ezek voltak. Remélem minél előbb felépülsz. :) 17F
2017. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!