Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik módszerrel van a...

Melyik módszerrel van a legnagyobb esélyem nyerni? Melyik sportág a legtisztább a világon, ahol a legkevesebb a bunda?

Figyelt kérdés

Http://www.sportfogadok. Net/sportfogadok-tudastar/fogadasi-rendszerek-strategiak/


Az itt található 4 módszer közül érdekel, ha valaki számszerűsíteni tudja az esélyeket az lenne a legjobb. Tehát nem az érdekel, melyikkel tudom a legtöbbet nyerni, hanem hogy melyikkel van a legtöbb esélyem nyerni.



2017. aug. 7. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindent bundáznak. Hülye vagy, ha ennyit nem tudsz.
2017. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látom a szövegértő olvasással igencsak problémáid vannak! :D Azt írtam, ahol a legkevesebb a bunda! Nem azt írtam, ahol nincs, mert nyilván ilyen nem létezik. Bár teljesen felesleges ilyen kevés iq-val rendelkező "homo sapiens"-nek válaszolnom, az már egyszer biztos.
2017. aug. 7. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy felfújt duma ,a bunda. Naponta több millió fogadást kötnek. 1-2 bunda ? Jajjjj,ne. Arra fogadj amihez értesz. Foci ??? !!!
2017. aug. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!