Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bármit megtanulok amit megtaní...

Bármit megtanulok amit megtanítanak, de kéne egy kis segítség. Hol találok én tanárt?

Figyelt kérdés
Különösen harcolni szeretnék tudni,de csak olyanokat találok akik egyfajta harcmodort tanítanak.De én szeretnék tudni fegyverrel(kard,bot,íj)illetve anélkül is küzdeni. Van valaki aki mindezt megtanítaná?
2017. aug. 8. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Külön tanulva hamarabb megleszel szerintem de lehet hogy valaki ismer ilyen helyet
2017. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress Baranta egyesületet. Ez egy honfoglalás kori magyar harcművészettel foglalkozó sport. Íj, bot, kard, pajzs, ostor, birkózás, stb elsajátításával foglalkoznak/tanítják. Ha ilyet nem találsz, akkor bizony külön-külön kell klubokba/egyesületekbe beiratkozni.

Íjász egyesületbe, vívó egyesületbe, botharc egyesületbe, önvédelmi küzdősport egyesületbe, és még amiket szeretnél. Költséges, idő, és energia igénylő dolgok ezek, de nem lehetetlen. A barátom ezt csinálja és már olyan, mint egy ninja.

2017. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy dolgot is elég hosszú idő megtanulni,ezért ezt a sok mindent szűkítsd le egyszerre 2re.

bunyóban kezd az ökölvívással heti 3 alkalommal.

és heti 2x pedig sayoc kali késharc edzés.

2017. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!