Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen airsoft fegyvert vegyek?

Milyen airsoft fegyvert vegyek?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, most szeretnék elkezdeni airsoftozni. Már hetek óta azon gondolkodok, hogy milyen fegyvert vegyek, utánanéztem a neten, hogy mi lenne legjobb választás. A problémám az, hogy nekem kinézetre az M4 tetszik a legjobban, viszont sokan az AK-47-et és a G-36-ot részesítik előnyben. Olvastam olyat is, hogy valakinek az M4 egyszerűen szétrobbant a kezében. Ezek után félve vennék M4-et, így gondoltam megkérdezem itt is, ki, hogy vélekedik erről. Egyébként eredetileg egy Cyma gyártmányú CQB M4-et néztem ki. Vélemény? A válaszokat előre köszönöm.

2017. aug. 16. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó az m4re is lefalább annyian esküsznek mint az Akra vagy a g36ra.

Szétrobbant? Na, ne hülyéskedj, mi robbant volna? A fogaskerekek? Az elektro motor? Szerintem ez költői túlzás. Talán inkább szétesett.

2017. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hali! én is most kezdtem, vettem egy cyma cm.513 m4-et és nagyon jól teljesít. Eddig 4 játékon volt kint és semmi baja sem volt. Nagyon pontos de hosszú távra még nem nagyon próbáltam. 20-25méterre eddig pontosan lő. Lehet, hogy az már hosszúnak számít de ha jól beállítod a hopup-ot akkor szerintem a 40-et is meglövi. UI: taiwangunrol rendeltem és 3-4 max 5 nap a kiszállítás.
2017. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
2017. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 18. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!