Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Modern/kortárs táncegyesület...

Modern/kortárs táncegyesület Budapesten?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 3 éves korom óta táncolok. Többféle ágazatot kipróbáltam, ritmikus gimnasztika, klasszikus balett, show tánc, divattánc, kortárs ill. modern tánc. Ez utóbbi fogott meg a legjobban, versenyszerűen táncoltam az IDO, MDSSZ szövetségeknél egy nagyon neves egyesületben. Nemzetközi versenyeken értünk el dobosgós helyezéseket, éves szinten voltunk magyar bajnokok, érdemes sporttáncos kitüntetést is kaptam. Viszont muszáj volt kihagynom a tavalyi évadot lesérülés miatt. Most újra elkezdhetek sportolni viszont egyéb konfliktusok miatt nem szeretnék visszamenni a régi egyesületembe. Az érdekelne, hogy Budapesten (legjobb lenne ha XI.kerületben, de bármi másik lehetőség is érdekelne) van-e olyan egyesület ahol nem kezdő szinten táncolhatnék. (Rengeteg helyen voltam nyílt órán, de egyik se hozta azt a szintet ami nekem fejlődést jelenthetne) Nem muszáj, hogy versenyeztessenek, nekem már az is elég ha koreografálunk, táncolunk esetleg fellépésekre járunk. Gondoltam társulatokra is, de oda még fiatal vagyok.

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat.:)



2017. aug. 17. 18:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!