Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gördeszkások! Hol tudok venni...

Gördeszkások! Hol tudok venni jó minőségű gördeszkát?

Figyelt kérdés
Eddig csak ilyen nagyon alap deszkám volt 20€-ért vettem, mert még kezdő voltam és úgy gondoltam jó lesz az is, most viszont már szeretnék egy jó deszkát venni, mert az alap trükköket meg tudom csinálni, és menni is tudok vele, tudnátok mondani olyan üzletet, ahol tudok venni egy jót?

2017. aug. 23. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van két eladó gördeszkám. decathlonos 1 évig voltak használva, ha érdekel.
2017. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én Revive lapot vennék, ha csak sima fa lapról beszélünk.

Itthon mondjuk nem árulják ezt, szóval neten tudod megrendelni aztán várni rá, de az biztos, hogy tartós.

Amit itthon árulnak lapot (és jó lehet) az Enuff, meg a többi 18k feletti lap, de ezekről nem láttam tesztet, ami annyira meggyőzött volna.. :/

Törés teszt: https://www.youtube.com/watch?v=Pe9_X3CdYzw


Igazából $38 a lap viszont $50 körül van a szállítás, mert Amerikából hozzák..

[link]

2017. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!