Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani légpisztolyt?

Tudnátok ajánlani légpisztolyt?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a helyzet, hogy régebben szerettem légpuskával célbalövöldözni, viszont most így kb. 2 év után, hogy elővettem, nem igazán akar működni és arra gondoltam, hogy akkor már kipróbálnám pisztollyal is a célbalövészetet, ha már a "régi" nem működik. Milyen jó minőségű légpisztolyt tudtok ajánlani? Annyi a kérésem, hogy lehetőleg fémből legyen, bár különösebben nem értek hozzájuk. A keret rá 40-45 ezer forint, bár az sem gond, ha olcsóbb. Esetleg véleményeket tudnátok mondani, hogy milyen használni egy ilyen pisztolyt? Mármint, hogy mennyire szeretitek, mit szerettek benne, stb.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 24. 16:07
 1/4 Szabolcs#44 válasza:
40%
Hello! Én a helyedben inkébb airsoft ot vennék cél lövésre és rugós kis pisztójt nem elektromost mer az átadja a filinget egy 300-350 fps es már jó és Taiwangun-on vagy airsoftcenteren 25-40 ér kapsz.
2017. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Egyszer nekem Walther cp99-es volt nagyon nagy feelingje van én használtan vettem.. egész pontos volt meg erősebb mint az airsoft, de ha valami baj van vele nehéz javítani,bonyolult a szerkezete, sok ilyen CO2-es pisztoly van már, sok blowback-es(hátra siklik a szán lövéskor)emiatt olyasmi mintha élessel lőnél, persze nincs akkora visszarúgás és hang de feelinges.

2017. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtök válaszát! Én inkább a légpisztolynál maradnék. Ha valaki még szeretne, nyugodtan ajánljon.
2017. aug. 25. 15:24
 4/4 Kecske.9000 ***** válasza:
Én a haverom Crosman C11-ével lőttem. (21.990ft) Amúgy az umarexes légpisztolyok rohadt jók. Én a PPK/S légpisztolyt ajánlanám.(45.900ft) De a Crosman Vigilante is jó olyat veszem. Link: [link]
2017. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!