Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten vagy Gödöllőn...

Budapesten vagy Gödöllőn tudtok mondani jó pole fitness/rúdtánc stúdiókat?

Figyelt kérdés

Gödöllőn néztem már a Catwalkot, de az kicsit zavaros nekem. Nincs egy honlapjuk? Minden héten más órarend van?

Pesten meg annyi van, nem tudom, hogy melyik lenne a legjobb.

Lényeg, hogy jó hangulat legyen, és egy teljesen kezdő se érezze rosszul magát, teljesíthető feladatok legyenek.



2017. aug. 24. 22:56
 1/2 supulu válasza:
Szia! Mi szeretettel látunk az Artpole Studio-ban, minden nap vannak kezdő órák, és az edzők is nagyon segítőkészek. artpole.hu oldalon tudsz jelentkezni:)
2017. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Satsuky Hironoshy válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még, de a Catwalkot nagyon ajánlom. Én négy éve náluk kezdtem, nagyon jó volt. Imádtam. Facebookos oldaluk van, ott minden infó kint van, de ha rájuk írsz is válaszolnak. Én beköltöztem azóta Pestre, de nagyon hiányoznak az ottani edzések. Pesten az ELTE-BEACra járok, ami nem csak elteseknek van, bárki mehet.
2018. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!