Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért sír minden Mcgregor fan...

Miért sír minden Mcgregor fan hogy tko-val megnyerte May?

Figyelt kérdés
Mindenki sír, hogy jaj ketrecbe ketrecbe így úgy kiütné stb. Mikor Conor kezdett el szájaskodni. Egoista idegbeteget végül TKO-val legyőztek. Én örülök neki. Miért sír mindenki hogy akkor menjen Ketrecbe?Mikor ő pattogot May-nek? Nagyon idegesítő számomra.
2017. aug. 27. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki hülye aki nem vágja le, hogy mindketten csak a pénzt látták ebben. A sok hülye birka meg itt foglalkozik ezzel, kiközben csak leakasztottak egy jó összeget és kész.
2017. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
De basszus ez a kis ír majom pattogott h h szétveri boxban.hat nem jött össze,de hat tudhattak volna.Mayweather ökölvívásban jo míg Conor McGregor ketrecharcban.McGregor hívta ki meccsre szoval ő is és a kis fanjai is fogadjak el h most vesztett és nem verhetetlen.
2017. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senki nem sír.Aki nem látja,hogy ez az egész kb pankráció szintű esemény volt az vak vagy nagyon naiv.Szerintem simán haverok ők ketten igazából.Annyi a különbség,hogy a meccs élesben ment,de a többi az interjúk meg a gyalázkodás ledumált és megtervezett színház.
2017. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 . Szerintem félre "nézted". Nem Pankráció volt. Hasonló sem volt. 10. menet után te sem lennél jobb helyzetbe. Kifárasztotta és 10 körben elkezdte darálni fejre, állkapocsra conort. Szerintem megérdemelte. Nagy volt a szája. :D De örülök hogy más is egyet ért velem hogy megérdemelte. Igen. MMA-ban tényleg erős, és erős . (MMA-zom, tudom milyen nehéz lenne utána csinálni.) de akkor is. Minek hívja ki boxra? :D Elverték most meg sír. :D
2017. aug. 27. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert te még mindig akkora idióta vagy, hogy bekajálod az egészet. Fogd már fel hogy a pénzért volt az egész.
2017. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ötös amúgy jól írja. Ha nekem azt mondják, hogy "tessék, itt van 10 millió euró, csak bunyózz egyet Box szabályrendszerben Floyd Mayweather ellen", akkor elvállalnám én is. Ha azt mondják, hogy a médiában adjam a keménylegényt, akkor adnám. Kész. Pénz az egész. Conor is tudta jól, hogy veszíteni fog, de jó pénzt kapott, így teljesen megérte, soha többet nem kell dolgoznia az életben.
2017. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75 millát kapott csak a meccsért.Erre még rájönnek a reklám bevételek az kb 150 millió dollár.Floyd meg kb a dupláját.Ennyiért bárki bevállalna bármit.Még az unokái is milliomosok lesznek ennyiből.
2017. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!