Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdeni?

Érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy érdemes-e elkezdeni ennyi idősen a szertornát. Igazából nem tudom,hogy komolyan gondolom-e vagy csak valami hirtelen fellángolás de a lényeg az hogy eléggé visszahúzódó vagyok sokat vagyoka szobámban egyedül. Anya azt mondta bármire beirat amit szeretnék és most nagyon elgondolkoztatott a dolog. Talán még anny hogy nem mondanám magam hajlékonynak nem tudok lemenni spárgába meg ilyenek. Nem verseny szerűen szeretném ezt csinálni csak hobbiból. Ami még erdekel az a tánc d eléggé kétballábas vagyok sajnos. Szóval a kerdésem ennyi lenne: érdemese elkezdeni?

Mennyire kell hajlékonynak lenni?

Mennyibe kerül?

Nagyon köszönöm annak aki időt szánt rám es elolvasta.:)


2017. aug. 28. 20:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és meg annyi hogy 13 éves lány vagyok.
2017. aug. 28. 20:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Bátran belevághatsz abba ami érdekel . S hogy nem tudsz lemenni spárgába ? Azon sose félj mert idővel az is kialakul , de érdemes lenne beszélned a legközelebbi szertornász egyesület edzőjével . Elmondani hogy hobbiból szeretnéd elkezdeni mivel nagyon érdekel . Tehát nyugodtan tégy vele próbát ( a szertornával ).
2017. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amig el nem dontod hogy tenyleg ezt szeretned csinalni addig lehet nem kellene elkezdeni de kiprobalni vegulis nem art. Ha nem vagy hajlekony az annyira nem baj boven fogsz majd javulni, viszont ha nagyon ketballabas vagy ugy lehet nem jo otlet. En mielott szertornaztam 3 evet tancoltam de meg igyis eleg nehez volt. Vegulis abbahagytam mas okok miatt,de ha ezt szeretned csinalni szerintem egy probat meger. 15\l
2017. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármikor érdemes elkezdeni! :)

Én 15 éves vagyok és most fogok komolyabban elkezdeni röplabdázni.

Én egy év alatt lenyomtam a spárgát, úgy, hogy előtte el se tudtam ezt képzelni.

Szóval ettől ne félj.

Azt, hogy mennyibe kerül, megmondják, ha felhívjátok az adott egyesületet, szerintem maximum 8000Ft.

2017. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!