Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kövérek járhatnak jógára?...

A kövérek járhatnak jógára? Fogják bírni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne bírnák?

De azért nem mindegy, milyen jóga és mennyire kövér, plusz mennyire szokott hozzá az aktivitáshoz.

Mert van kövér, aki sokat menni se tud, én nem voltam sportos, de sétáim mindig voltak. Kövéren 30 km-es teljesítménytúrákra jártam a hegyekbe, ami persze nem nagy táv, de az átlagembernek valamiért az szokott lenni. Nulla problémát jelentett a feleslegem, igaz, az mindössze 30 kiló volt.


100 kiló plusszal, esetleg az emiatti betegséggel egészen más a helyzet.

2017. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
sokan közbe zabálnak is, meg tudod csinálni
2017. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Belejönnek, előszőr csak a könnyebb dolgokat csinálják.
2017. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20 kg túlsúlyom van, igazából aktív vagyok mert fél éve mozgok rendszeresen (le is adtam 15 kg-t) és most lenne lehetőségem elkezdeni jógázni is, de nem tudtam hogy bírom-e, pl fejen állni meg ilyeneket nem tudok
2017. szept. 5. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

van sokfajta edző és edzés.

ha normálisra mész,az meg fog gyötörni.

főleg ha van egy kis magas vérnyomásod,vagy fejletlen a kardiód,akkor a föl-le testhelyzeteket nagyon ájulás közeli állapotba hozhatnak.

a statikus tartások nagy részével is valószínűleg spórolnod kell az elején hogy végig bírd az edzést.

ha viszont alibi mamis edzésre mész azt valószínűleg lazán bírni fogod.

esetleg arra figyelj,hogy jóga edzésen nem divat kimutatni a fáradságot,vagy a szenvedést,tartsd magadban és ha nem bírod akkor se hagyd el a termet,mert az cink.

2017. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem magas a vérnyomásom, szinte tökéletes

Szerintem ez nem ilyen mamis könnyű csoport lenne, mert egyetemen lenne és nálam sokkal fittebbek lesznek ott

Végül úgy döntöttem hogy úszni megyek

2017. szept. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!