Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet rá esély hogy felvegyenek?

Lehet rá esély hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés

Lehetnék rendőr?

8. osztályos vagyok, Tokajba szeretnék továbbtanulni, ott ami "fiús" szak van az az informatikus vagy a rendőr, mind 2 tetszik, de a rendőr valahogy jobban tetszik.

Ezzel egy gond van.

162 cm vagyok (kb)

80 kg-al. (nem látszik meg az 80 kg)

Kérdés hogy mik a követelmények? Kell egy bizonyos súly? Vagy az mindegy?

Zavar ez a 80 kg, nem eszek sokat, a baj ott van hogy nem mozgok, szóval kéne edzeni, fekvő, felülés stb, mert gondolom ezek lesznek a felvételin.

Szüleim szerint bírnám, de 10 kör futástól kifulladok..

Haverommal lebeszéltem hogy minden nap megyünk futni, hátha hozzászokok...

Tippek kellenének amivel átmennék a fizikai teszten



2017. szept. 8. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát azt az egy tippet tudom neked adni hogy nézd meg mik a felvételi követelmények és azokat gyakorolt általában szokott lenni futásból ingafutás lehet hogy jobb lenne hogyha inkább ez gyakorolnád mint elmész egy alsóretkesi futópályára és ott futsz két kört aztán meg hazamész kifáradva. Abból semmit nem értünk hogy 10 kör után már kifulladsz nem mondtad el hogy mekkora köröket futsz és milyen tempóval nem mindegy hogy egy 400 m-es stadionban vagy egy panel körül futsz 10 kört. Nem hiszem, hogy van súly határ, de az szerintem gondot jelenthet, hogy ha nem szoktál mozogni. Nem értem hogy akkor miért szeretnél rendőr lenni, hiszen itt a középiskolában hogyha jól tudom, akkor nagyon sok testmozgás var rád.
2017. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én rendvédelmi szakon voltam középiskolában, és heti 8 tesi volt.
2017. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szüleim ajánlják a rendőr szakot.

Mert szerintük az a legjobb.

Meg hát zavar is ez 80kg...

Mi lesz velem 20 évesen? 150 kgval fogod bent a szobában a gép előtt chipset enni? Nem Molnár Krisztián a példaképem..

Még ahová szeretnék menni ott csak informatikai szak és rendőr szak van ami fiús..

De ha gondolod ajánlhatsz szakokat, mit érdemes elkezdeni.

Mert már lassan el kellene dönteni..

Ha a sulira kíváncsi lennél: Tokaj Ferenc Gimnázium.

2017. szept. 8. 19:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat en nem ertem. Ha abban az iskolaban incs olyan szak ami erdekel akkor megis minek akarsz oda menni? Attol hogy a szuleid szerint s rendor szsk jo neked nem biztos hogy tetszik. Amugy meg nem csak akkor tudsz lefogyni ha sok tesis iskolaba mesz.
2017. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azért Tokajba mert ha én még 12. osztályos leszek akkor még a kistesómmal lehetnék 1 évig ott.

A rendőr szak tetszik.. Nem arról van szó hogy nem tetszik.. Itt a fizikai teszt a problem..

2017. szept. 9. 18:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ertelek teljesen, de nem is foglsk, ugyhogy azt tanacsolom hogy kerdezzetek meg sz iskolat hogy mik a fizikai felveteli kovetelmenyek, es arra gyakorolj. A felveteliig meg van szerintem kb fel ev, addig meg siman felkeszulsz. Sok sikert!
2017. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. szept. 10. 07:13
 8/11 A kérdező kommentje:

60mp felülés (gondolom minél többet kell)

Függesztkedés, álmagasságban tartani magad.

Ütemezett fekvőtámasz

Helyből távolugrás.

4x10m ingafutás.

Ezek közül max a 2,3,4.-el lehetek gondba

2017. szept. 10. 07:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Na latod azt gyakorolod hetente parszor es siman meglesz!😊
2017. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszi :)

2017. szept. 10. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!