Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudok eredményesen a...

Hogy tudok eredményesen a csípőmről és a combomról otthon fogyni?

Figyelt kérdés
Edzőtermiek kíméljenek!
2008. okt. 20. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Sehogyan, nem létezik helyi zsírégetés.
2008. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Bocsi az előttem írónak, de totálisan zakkant szegényke. Nah mindegy azért én itt vagyok és megpróbálok segíteni. Sokan kérdezgetnek hogyan tudnak combról és fenékről fogyni.

Én nem tudom a választ. Csak annyit tudok amennyit a saját bőrömön tapasztaltam. A minden napi kocogás nagyon jót tesz. Csodákat művel. Ne szégyelld felvenni a melegítőcuccot és futni egy kicsit az utcán. Senki sem fog hülyének nézni elhiheted. ;)

Aztán vannak még gyakorlatok amiket otthon lehet végezni. Oldalt fekszel és a lábaidat felhúzod, mint amikor terpeszbe rakod a lábad úgy. Az is segít. És ha nem szeretsz edzőterembe járni akkor rendelj otthonra valami frappáns edzőgépet. Kifizethetőek, és kényelmesek, mert hát otthon tudod végezni. És ki azt mondja, hogy semmit sem érnek az téved... szerintem igenis csodákra képesek. ;) Sok sikert. ^^

2008. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak köszönöm!
2008. okt. 21. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 2. hozzászóló,

Szerintem Te vagy zakkant :D

Amit írtál, az jó fogyásra _általánosan_, hiszen ettől az egész test fogy, nemcsak a csípő és a comb.

2008. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Kedves előttem szóló. Mégis hasznosnak tűnik a válaszom... te meg egy nagy senki vagy és nem is a témához írsz. Szal pofabe. ^^
2008. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Kedves második hozzászóló. Örülök, hogy sikerült lefogynod, így nem egy bunkó, buta, dagadt nő vagy, hanem csak egy buta nő.

Ha a nőklapja, a barátok közt meg a blikk-en kívül másfelé is nyitnád az elméd, akkor talán megtudnád, hogy nem létezik olyan, hogy helyi zsírégetés. Ha felüléseket csinálsz, nem feltétlen a hasadról fog égni a zsír, ha fekvenyomsz nem a melledről, sőt, nem is a zsírt fogja felhasználni a szervezeted a megerőltető izommunkánál, hanem a szénhidrát készleteidet.


Tehát, hangsúlyozom, nem létezik helyi zsírégetés. A kocogás, a hosszú, nem túl megerőltető torna és a hasonlók, amiket te csináltál, azok viszont aerob gyakorlatok, tehát olyan nem kirobbanó izommunkát igénylő gyakorlatok, amiket hosszú időn keresztül végzel, ezért a testednek van ideje a zsírt feldolgoznia.


Végeredményben, akármennyire is tajparaszt voltál, amit tanácsoltál valóban működik, csak nem olyan módon ahogy gondolod.

2008. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Blikk + Nőklapja szennyújságok... mindenki tudja, hogy arról a testrészről fogysz igazán, amit megdolgoztatsz. Szerintem igenis hasznos a válaszom... én vagyok az első válaszoló. És nem nyitok erről vitát. :)
2008. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%

Különben is nekem nincsenek és nem is voltak súlyproblémáim, szerencsés génekkel születtem és 50 kilónál sose vagyok nehezebb. (157 cm a magasságom)

Szóval se nem vagyok kövér se nem vagyok buta de még tajparaszt se... :)

2008. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!