Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet a bokámmal?

Protocoll12 kérdése:

Mi lehet a bokámmal?

Figyelt kérdés

Volt egy foci edzésem pénteki napon(azaz tegnap).

Nagy lendülettel akartam becsúszni, és meg akadt valamiben a lábam (külsőlábfejem), és teljes lendülettem átfordultam rajta, abban a pillanatban egy erős fájdalmat kezdtem érezni, segítettek nekem a többiek aztán a saját lábamon tudtam elhagyni a pályát. Ma reggel (szombat)ránéztem és láttam hogy minimálisan megvan dagadva, és amikor rálépek erősen fáj, de lassan tudok bicegni.

Mit tegyek? Menjek el a háziorvosomhoz,és kérjek 2-3 hét tesi felmentést, vagy baleseti hétfőn?

Köszi a válaszokat előre is.



2017. szept. 16. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg részleges szakadás. Tegnap még azért nem fájt annyira mert benned volt az adrenalin.


Sebészetre menj el, onnan elküldenek valószínűleg röntgenre legelőször. Ha ott nem találnak semmit, és rendesek, akkor ultrahang, ha s***nak az egészre akkor átnézik és vagy fásli vagy gipsz. Vagy bokarögzítő és 2-4hét felmentés. Attól függ hogy mennyire van megdagadva (mire odaérsz), mennyire lesz lila, mennyire fáj. Ha gipszelik és nem írnak fel mellé vérhigító tűt akkor kérjél. 10db/doboz. Napi 1x mindig 24órát betartani. De mondom ez csak a gipsznél kell. Szóval rögtön sebészet. Ott majd megmondják mi van. Jobbulást!

2017. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!