Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani valami jó...

Tudtok mondani valami jó zsiregetos edzést? 🤔 És amivel a popsit nagyon lehet formálni.

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Súlyzós edzés

2. Guggolás nagy sullyal

2017. szept. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3. Diéta

4. Kardió

2017. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az a gond hogy fogytam, de leginkább a mellembol. Eddig pont jó volt, de most kezd kicsi lenni. Erre nincs valami hogy ne "tűnjön" el a mellem?
2017. szept. 24. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ki honnan fogy nem nagyon lehet befolyásolni. Nem tudom mennyi felesleg van rajtad, de azt tudod tenni, hogy fogyás helyett inkább izmosodni próbálsz és ezáltal formásodsz. Erre pedig a súlyzós edzés a legjobb.
2017. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
164cm/59kg vagyok, a combomnal van a legtöbb súlyfelesleg, a hasamon is egy kevés, de ott nem nagyon sok van, tűrhető. A karomon is egy minimális van. Szóval a combom a kritikus terület, foleg a belső comb, de kezd "izmosabb" lenni. Vagyis nem lottyos annyira mint volt. 😄
2017. szept. 25. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!