Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy év alatt...

Crazy-Blood-9 kérdése:

Hogyan tudnék egy év alatt körübelül felszedni pár kilót és kicsit erősödni?

Figyelt kérdés

Szabadidőmben focit és hockeyt játszok és mind a két csapatban vezető helyen vagyok és számítanak rám. De a fizikumommal van egy kis gond ami pedig hogy eléggé vékony testalkatú vagyok, ami nem is lenne gond addig ameddig nem kell váll váll ellen menni. Azért kérem a segítségeteket hogy segítsetek hogy mit csináljak hogy kicsit megtestesedjek és megizmosodjak. Nem akarok testépitő lenni csak masszív. :) Eg alatt azt értem hogy mit egyek és hogy hogyan edzek. Nagyon sok dolgom van hét közbe és nem tudok mikor elmenni fitnessterembe vagy ilyen helyekre és nem naturális tömegnövelőket nem szeretnék elkezdeni szedni.

Válaszokat előreis köszönöm! :)



#izom #protein #futball #testnoveles
2017. szept. 21. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
gluténérzékenység, bélféreg vizsgálat volt már?
2017. szept. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

En is ez a testalkat vagyok, mint ahogyan a szuleim es a gyerekeim is. Ez a testalkat nagyon nehezen epit izmot, es a zsirszovet aranya magasabb joval az izomszovetnek, akar milyen vekony vagy is. Tehat erosito edzeseket kell csinalnod, es sok proteint enned. Termeszetesen nem tomegnovelokre ertettem, hanem csirke mell, hal, husfelek, gabona felek, melle teszta rizs, stb.

Erosito edzes, az pedig fekvotamaszok, sulyzozas, nem kell fitness terembe menned, vegyel ket darab 5 kg-os sulyzot, az is eleg lesz, barmilyen gyakorlatot lehet veluk vegezni, barmilyen izom csoportra.

2017. szept. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kérd ki egy olyan ember tanácsát, aki testépítéssel foglalkozik. Biztos van a környéketeken edzőterem.
2017. szept. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha gluten erzekeny vagy belferges lennel, annak lenne mas tunete is, nem csak az hogy vekony vagy.
2017. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!