Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hónaljamnálpárnácskák...

A hónaljamnálpárnácskák (nemtudom hogy mi a neve) vannak ezért nemtudok felvenni pl pántnélküli ruhát mert kilátszik. Hogy tudnám ezt eltüntetni?

Figyelt kérdés

nagyon zavar mert nem vagyok kövér mégis a hónaljalatti rész és a végig az oldalamon kicsit hájasabb.melltartó i s kicsit bevág :s mit tudok ezzel csinálni??mit kéne sportolnom?(erősitenm vagy izmosítanom)

előre is köszi


2010. máj. 27. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

ha kibírod 1-1.5 hónapig hogy rendesen kajálsz és utána látszani fog az eredmény (már hamarabb is) akkor www.shop.builder.hu-:) ott találsz étrendeket de igazából szerintem csak a kajákat nézd ki és úgy össze tudsz kalibrálni egy rendes étrendet:)ha elkezdessz szobabiciklizni vagy csak simán biciklizni akor még jobb! remélem segítettem

sok sikert!

2010. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nevezhetjük hónaljpárnácskának, vagy kékpipafittynek is, attól az még zsír marad :) A zsír meg szigorú diétával és mozgással tüntethető el...
2010. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!