Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fenék és comb formáló feszesít...

Fenék és comb formáló feszesítő tornát keresek. Küldenétek olyat, ami bevált nektek?

Figyelt kérdés
Tök jó lenne olyan, ami rövid, minden nap csinálható, max 15 perces gyakorlatsor
2017. okt. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A pihenő napon fejlődsz,így nem igazán logikus a kérdésed.De tessék-Heti 3x mély guggolás félpiramisban 5 sorozat 15,12,10,8,6 ismétlés 5 sorozat és 5 sorozat vádliemelés.Ennyi és atom alsótested lesz fél év alatt ha ropiról,vagy átlagosról indulsz.Ha hájas a kiindulás akkor komolyabb étrend változtatás is kell az eredményért.
2017. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább ropi/átlagos vagyok szerencsére. Viszont nem egészen értem, amit írsz. Ki tudnád fejteni jobban, kérlek?
2017. okt. 4. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Félpiramis-minden sorozatban raksz a rúdra 5 kilót.

Bemelegítés után felraksz a rúdra akkora súlyt amivel éppen csak megy 15 ismétlés guggolás.Elvégzed a sorozatot és felraksz mindkét oldalra a fent lévő súlyok mellé 2.5 kilót,vagyis 5 kilóval lesz nehezebb a következő sorozat.És így tovább minden sorozatban.

2017. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh értem! Viszont ez nem annyira otthon végzős dolog. Tudsz mondani otthonra valót esetleg?
2017. okt. 4. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!