Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Versenytánchoz hogyan lehet...

Versenytánchoz hogyan lehet fiú partnert találni? Mi alapján kell kiválasztani?

Figyelt kérdés
Már 1 éve táncolok, de még mindig nem sikerült partnert találnom, pedig egész jól tudok követni és táncolni. Adtam fel hirdetést különböző oldalakon, ismerőseim közül nem tud jönni senki. Nagyon vágyom egy partnerre, aki jól tud vezetni, önfeledten, átadva magát a zenének, olykor improvizálva tud táncolni, hogy jó csapatot alkossunk a parketten, akik megragadják a nézők figyelmét.
2017. okt. 14. 23:11
 1/2 anonim válasza:
Elég nehéz vezetőt találni, de ne add fel, ha találsz egy esélyest, akkor kipróbáljátok milyen együtt táncolni, ha nagyon nincs meg a szinkron akkor még visszaléphettek és akkor folytatni kell a keresést.
2018. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én lánypartnert nem találok sajna de én 16 vagyok és most akartam elkezdeni a sportágat de így nem hiszem hogy elkezdeném mert 193 cm mellé elég nehéz találni magas lányt :(
2018. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!