Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A barátommal szeretnénk...

A barátommal szeretnénk táncolni tanulni, milyen tánc lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Én táncoltam régen, de a barátom nem tud és szeretnék neki tanítani. Valami könnyű kéne vagy valami olyan amit buliba, esküvőn tudunk táncolni.

2017. okt. 17. 17:36
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem ötletem sincs, de a barátod nagyon szerencsés, hogy így állsz hozzá. Bárcsak nekem is ilyen barátnőim lettek volna...
2017. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha csak minden féle manapság menőnek számító buliban akar táncolni, ahoz nem kell táncolni tanulnia. Ott elég csak vrtgődni, és közben fogdosni a kiszrmeltedet. Ha meg értelmes táncot szeretnél tanulni akkor keress olyat ami a stílusodnak megfelel.

Én a néptáncot ajánlanám. Persze ott is vannak nagyon nehéz táncok, de alapvatően könnyen tanulható.

2017. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aranyosak vagytok :)

Szerintem valami latin táncot tanuljatok, ott már az alaplépések is jól néznek ki, meg könnyű tanulni is (ha még nekem is összejött akkor tényleg mindenkinek). Meg elég felkapott is, sok iskola indít képzéseket. Plusz rengeteg ilyen popzenére is le lehet lépni, ami ugye mondjuk a keringőnél harmados ütemmel már bajosabb.

A néptánc inkább fura. én legalábbis nagyon meglepődnék ha valaki elkezdene csárdást járni valami szórakozóhelyen :) Szóval latin.

2017. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!