Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen késő lenne elkezdeni...

16 évesen késő lenne elkezdeni táncolni? (Többiblent)

Figyelt kérdés

Szóval most 15 vagyok de mar nem tudnek beiratkozni mert mar oktober van .Es jovore ujra megprobalnam az Acro Dancet(ritmikus tánc) mar regebben is jartam csak abbahagytam .

Jovore 16 leszek es nem tudom keso lenne-e elkezdeni?!Vagy legyen inkabb a lovaglas?


2017. okt. 30. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
nem késő
2017. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezekre az "X évesen késő-e elkezdeni az XY-t" típusú kérdésekre általában mindig ugyanaz a válasz. Nem. Soha nem késő, viszont minél hamarabb kezded, annál jobb. Ez klisésnek hangzik, de meglepődnél, miket kezd el nagyon sok ember 30-40 évesen.


Egy fa elültetésére a legjobb időpont: 20 évvel ezelőtt. A második legjobb: most.


Egyébként ha a lovaglás is érdekel, próbáld ki azt is, pláne, ha arra van lehetőség, hogy azt ne csak jövőre kezdd.

2017. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!