Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Lidlben/Aldiban kapható...

A Lidlben/Aldiban kapható túrabakancsokról/cipőkről mi a véleményetek? Ár-érték arányban milyenek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 19:16
 1/6 anonim válasza:

Ár-érték arányban jók. A gyerekcipők beváltak (pl amelyikre az volt írva, hoy vízálló, az tényleg az is volt, a lányom konkrétan bokavonal alatt elmerült egy pocsolyában és nem ázott be a cipő felülről sem), a felnőtt cipők tapla kicsit vékony (nem túl kényelmes) de 4000 Ft-ért nem is vártam többet. Túrabakancsom is van, szintén 4e körül volt és az sem ázott be esőben.

Amúgy nyugodtan próbálgasd otthon a lakásban s ha nem tűnik elég jónak, vidd vissza.

2017. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meglepően jók. Aldiban meg Lidlben érdemes ruhát/cipőt venni.
2017. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jók
2017. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ruhát sokat vettem már ezekben az üzletekben és tényleg nagyon jók.
2017. nov. 1. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol akarod használni, mi a célod.

Ha városban, hétköznap és esetleg néhány kis erdei sétára... tökéletesen megfelelnek.


Ha komoly túrákra, sziklás terepre, magashegyekbe (2000 m felett), kitaposatlan ösvényekre, több napra, esetleg ősszel-télen akarsz menni, akkor komolyabb márka kell s kicsit többe kerülnek :)

2017. nov. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A Tengerész ***** válasza:
Ezek az áruházak azt hiszem azért tudnak néha nagyon olcsón adni holmikat, mert nagy tételben vesznek kifutott termékeket. Tehát a jó árat nem a silány minőség indokolja. Kifejezetten gyenge minőségű terméket még nem vásároltam ott (nekem a Lidl esik közel), a divat meg nem érdekel.
2017. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!