Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi értelme...

Szerintetek mennyi értelme van így elkezdeni HipHop-ozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma voltam egy bemutató edzésen,és igaz, nagyon tetszett,de úgy érzem én voltam a legbénább. Nem vagyok valami hajlékony,a ritmusérzékem kb. közepesen jó,viszont a kéz-láb koordinációm,ritmusra szörnyű.Magában,zene nélkül,még megy,de zenére már neccesebb. Igaz,a végére már egészen belejöttem,de előtte elég szerencsétlennek éreztem magam.A testalkatom sem tudom,mennyire jó hozzá,173 cm és 60 kg.Illetve van még egy másik oldala is,hogy anyagilag nem tudom mennyire érné meg.Négy hétre,heti egy alkalom 3500 Ft.

Szerintetek így érdemes lenne elkezdenem?



2017. nov. 14. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor leírom a saját véleményemet erről. Az ilyen amatőr hip-hop csoportok azok is, amik. Amatőrök. Az ilyenekben nem fogsz megtanulni táncolni, nem leszel híres, csak kifizetsz egy rakás pénzt, amiért cserébe járhatsz edzésekre, vehetsz magadnak szintén jó drágán csapatpólót, aztán évente kétszer a falunapos fellépéseken 6 néző előtt rázkódhatsz a színpad hátulján, de úgysem fog figyelni senki.

3500 ft alkalmanként marha sok pénz. Ezt sokkal hasznosabbra is lehetne költeni. Ha pedig meg akarsz tanulni táncolni, akkor elég, ha bekapcsolod a gépet. A jutubon valódi profik mutatnak be valódi mozdulatokat, ma már bárki bármilyen táncot megtanulhat a netről.

Az még ingyen is van, táncolni is megtanulsz, és nem 10 másik bohóc között égeted magad egy tornateremben.

Egyébként nem akarlak elkeseríteni teljesen, de ritmusérzék nem szokott utólag kifejlődni. A legjobb példa erre bármelyik ilyen tánccsoport. Ketten eltalálják a ritmust, a többi meg ahányan van, annyifelé mozog.

Totális pénzkidobás és időpazarlás lenne ilyen edzésekre járnod. Ennyi.

2017. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszod!Én is soknak tartottam amatőr oktatásért 3-4 alkalomért 3500 ft-ot,de úgy voltam vele,hogy ez biztos normális.Viszont nem is tudom,akkor is ott van a másik fele,hogy élveztem a táncot.És most nem tudom mi legyen...gondolkodtam rajta,hogy keresek egy rendes egyesületet a környéken,de az ugye drágább is,és itt mindenkit ismerek,ott pedig senkit...
2017. nov. 14. 18:49
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy NEKED megéri-e. Ha tudod állni anyagilag, és szereted az edzéseket, akkor miért hagynád abba? Így is tudsz fejlődni, és ha jó az edződ, akkor az többet ér, mintha youtuberól tanulnál. Mégegyszer, csak ha jó az edződ! És ha esetleg fejlődtél, akkor elmehetsz egy nagyobb egyesületbe, meg versenyekre. Minden csak gyakorlás, és elszántság kérdése. Meg persze sajnos pénz.
2017. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!