Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudjak jól freestyle-ba...

Hogyan tudjak jól freestyle-ban táncolni?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok, sokszor berakok zenét és teljes erőmből táncolok rá, de nem tudom, hogy jól néz ki egyáltalán, ezért félek mások előtt táncolni. Amúgy szoktam táncórákra is járni, azóta fejlődött a mozgásom, de még nem vagyok biztos magamban.

2017. nov. 29. 23:21
 1/1 anonim válasza:
A táncóra mindenképp jó kezdésnek... és folytatásnak, ha fejlődni akarsz még. Érdemes magad nem feltétlen modern táncórákra is beíratni, hiszen pl. a klasszikus balett minden táncnak az alapja. (Én már nagyon sok féle táncot kipróbáltam, de ami pl. a bonyolult lépések megjegyzéséhez legjobban hozzájárult, az a néptánc volt.) Az biztos, hogy "freestyle"-ban akkor fogsz merni tömeg előtt is táncolni, ha tudod magadról, hogy bármit csinálsz, az jó. Amilyen különórákra jársz, leginkább az afféle stílusú lépések fognak előjönni, amikor szabadon használod a repertoárod.
2018. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!