Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Undertaker VS. Remy Bonjasky....

Undertaker VS. Remy Bonjasky. Ki győzne és miért?

Figyelt kérdés

A pankráció ugyan nagy részt színészkedés, de vajon tudnak rendesen, élesben (full contact-ban)is jól bunyózni?

Undertakert nem kell bemutatni azoknak akik szeretik a pankrációt. 210 cm magas, 135 kg.

Remy Bonjasky, a K1 háromszoros bajnoka, muay thai stílusú. 193 cm, 110 kg.

Vajon ha összecsapnának ki nyerne, mondjuk MMA vagy UFC szabályok szerint?


2010. jún. 2. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért nem egy kategória a két ember sport szempontjából!

Undertaker biztos erős, meg magas, de csak pankrátorkodott.

Remy meg több küzdősportot (és nem színész sportot) kipróbált a K1 előtt, ahol igazi pofonok és rúgások voltak!


Számomra nem kérdése, hogy Remy, ha nem is kiütéssel, de pontozással 3 menet elég lenne neki.


Az MMA és UFC szabályok, meg rokonok, Undertaker nem tudna azonosulni velük...

2010. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Remy győzne.Undertaker kaszkadőr és nem is mai gyerek,állandó sérülésekkel küszködik.Viszont a fájdalomküszöbe biztosan magas,uh lehet nem kapna ko-t.
2010. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy Undertaker kaszkadőr, de minden pankrátornak kell tudni profi módon birkózni. Remy pedig nem tud földharcolni. És Undertakernek biztos magasabb a fájdalomtűrő küszöbe. Mellesleg ha 135 kilójával tud, a ringkötélről triplaszaltóval könyökkel ráugrani az ellenfélre, akkor nem lehet egy lassú, kötött lomha ember. Bár azért Remy k*rva erőset tud térdelni.
2010. jún. 2. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Undertaker, mert a közönség azt akarja.
2010. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ma volt az eurosporton.Undertakernek mysterio eltörte a szemüreg és orrcsontját véletlenűl.Taker zokszó nélkűl végigcsinálta a meccset.Semmit nem árúlt el az arca,csak vérzett az orra,meg a végére bepislogott.A fájdalomküszöbről jutott eszembe.
2010. jún. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak igaza van! Bár én nem vagyok nagy pankráció rajongó, de szerintem Undertaker nyerne. Én már láttam Remy-nek több meccsét ahol felrepedt a szemöldöke, aztán fel is adta, szédült össze-vissza, botladozott. Hiába a kiváló, magas szintű lábmunkája, a nagyon erős rúgásokkal, Undertaker kibírná, na meg aztán, mivel minden pankrátornak, kötelező a szabadfogású birkózást elsajátítani profi szinten, ezért MMA szabályrendszerben földön összecsomagolná (például egy bikaerős fojtással vagy lábfeszítéssel). A másik pedig az, hogy Remy-nek nem valami jó a kéz technikája (a meccseit szinte mindig a lábával nyeri), a K1-ben normál bokszkesztyű van, tehát ahhoz is van hozzászokva, az MMA-ban csak az az ujj-nélküli pici kesztyű van, az UFC-ben kesztyű sincs, és a pankrációban sincs tudtommal kesztyű. Remy pedig sokat volt normál bokszkesztyűben, neki kesztyű nélkül elsőre furcsa lenne, nem tudná pontosan felmérni a távot, az ütései nem sokat érnének (ráadásul a kéztechnikája nem is olyan jó), egy birkózó ellen közelharcban rúgni nem nagyon lehet, a térdelés pedig nem lenne elég. A pankrátorok hiába nagy darabok, mégsem kötöttek, lassúak, vagy lomhák, gondoljunk bele a ringkötélről dupla szaltóban ugranak könyökkel a másik hátára.

Szerintem Undertaker nyerne. De azért még várom a kommenteket!

2010. jún. 8. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Ucsó vok.

Még egy lehetőség eszembe jutott.Taker lefizetné Remyt:).Taker havi fizuja több,mint 1 millió dollár,plusz a nevéből adódó szerzői jogok.Egyébként itt a meccs 07.50 nél törik az arca.

http://www.youtube.com/watch?v=vypJCPQdvwM

Nem tudom melyikük győzne,de Takernek szúrkolnék.:)

2010. jún. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sokfélék vannak a pankrációban.

Ott van pl,a világ legerősebb embere aki többszőr megnyerte ezt a versenyt és mégis a legtöbb pankráció sztár lenyomja. Aztán vannak olyanok is akik ketrecharcosok is voltak és győztek is, pl Goldust, akit Taker mindíg legyőzött.

Vannak óriások is iszonyat erővel pl,Great Khali vagy Giant Gonzalez, akit az undertaker egy meccset kivéve mindíg legyőzött, Gonzalest 2x, míg Khlait vagy 4x.


Taker igazi harcos a legvégsőkig küzd. Nézd meg a taker vs. khali last man standing matchet. Valószínűleg nagy küzdelemben a Taker győzne.

2010. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

hallod lehet hogy remy olyan cool de amit undertaker szinészetből csinál azt igazából megcsinálná...

szerintem egy komolyabb ütés és vége a meccsnek..

a videó meg nagyon durva törés után még kap vagy 2-t az arcába

2010. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Bonjansky K1-versenyző, elég sokanelvernék földön szvsz.Undertaker ha nem kapna be minnyá egy pofont vagy rúgást ,megemelné és odaverné a földhöz,majd súlyából adódóan kivégezné lent valszeg.

De K1-ben, sztem 100% Remy.

2011. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!