Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség egy...

Szerintetek hülyeség egy füzetbe, hobbiként Tippmixezni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

nem hülyeség, bárcsak én is csak füzetbe csináltam volna :)

akkor több pénzem lenne

2010. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nagyapám csinálta ezt lottón. Azt mondta: -Így legalább nem vesztek! Aztán félretette a pénzt. Aztán amikor nyert, akkor ott volt nála. Nem is lett szerencsejátékfüggő :-)
2010. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Énis az elején igazából (csomó bukta, pénzem 50%-át nyertem vissza!), aztán elhatároztam hogy nem játszok többet, csak hobbiból, mert jó időtöltés, hogy azért egy nagyon kicsike tétje mégis legyen a focinak, és így valahogy jobban érdekel is, még azok a sportok is, amit nem nagyon szeretek.
2010. jún. 3. 18:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Lottón azért nem érdemes, mert ha nyersz, több milliót bukott, és a fejét a falba verné, hogy miért nem tette meg. Ez a pár száz, max. pár ezer forint nem olyan vészes.
2010. jún. 3. 18:44
 5/7 anonim válasza:
Ez sem értelmetlenebb hobbi, mint pl. bélyeget gyűjteni
2010. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, mert ha véletlenül bejön egy olyan kombi aminek 200as szorzója volt akkor az nem lessz jó érzés.
2010. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én már fél éve csak füzetbe csinálom.Sose nyertem ...ezért.
2010. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!