Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen zene szól az M4 sport...

Milyen zene szól az M4 sport Formula-1 összefoglalók alatt a futamok/időmérők végén?

Figyelt kérdés

Hello, bocsi ha rossz helyre megy de láttam hasonló kérdést a kategóriában és gondoltam ide is jó lesz. Szóval egy specifikus zenét keresek ami néhány Formula 1 közvetítés után (de még talán foci meccsek után is) egy pár összefoglalóban már hallható volt.

Az előadó biztosan a Krewella zenekar, egyszer már meg is találtam a dalt, de sajnos elvesztettem. Nagyon hálás lennék ha megtalálnám megint, mert tudjátok milyen az ember, ha egy dal a fejében jár mindig. :)


Hogy még specifikusabb legyek, ez egy dubstep stílusú dal és zenével kezdődik majd vokál lenne benne de azt hiszem addig már nem nagyon szokta az M4 húzni a videó összeállításokat.



2017. dec. 29. 15:54
 1/1 anonim válasza:
Shazam?
2018. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!